Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Focsani din Focsani

Mersul trenurilor contact

Focsani , jud. Vrancea, Romania

Plecări
Ora Tren Către
00:37 1653 Tren InterRegio 1653 din Focsani
Roman Dolhasca Cimpulung Est Pascani Vama Frasin Bacau Marasesti Guramorului Adjud Pojorita Vatra Dornei Iacobeni Mestecanis Suceava Veresti Cimpulung Moldovenesc
02:05 1667 Tren InterRegio 1667 din Focsani
Birnova Barlad Marasesti Vaslui Iasi Crasna Tecuci Nicolina
02:10 1862 Tren InterRegio 1862 din Focsani
Ramnicu Sarat Cernavoda Buzau Movila Faurei Tandarei Fetesti Medgidia Platonesti Constanta Palas
02:36 1755 Tren InterRegio 1755 din Focsani
Suceava Roman Pascani Veresti Bacau Dolhasca Marasesti Adjud
02:45 1754 Tren InterRegio 1754 din Focsani
Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti
03:17 1668 Tren InterRegio 1668 din Focsani
Bucuresti Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau
04:26 1654 Tren InterRegio 1654 din Focsani
Bucuresti Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Crivina
04:52 5056 Tren Regio 5056 din Focsani
Ramnicu Sarat Sahateni Baile Sarata Monteoru Buzau Pietroasele Ulmeni Cotesti Sihlea Inotesti Gugesti Valea Cricov Voetin Mizil Muru Zoita Ploiesti Tomsani Boboc
05:20 5101 Tren Regio 5101 din Focsani
Marasesti Putna
05:43 1550 Tren InterRegio 1550 din Focsani
Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Mizil Ploiesti Buftea
06:05 1658 Tren InterRegio 1658 din Focsani
Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Mizil
06:22 5158 Tren Regio 5158 din Focsani
Boboc Sihlea Ramnicu Sarat Cotesti Buzau Gugesti Voetin Zoita
06:24 5103 Tren Regio 5103 din Focsani
Putna Marasesti
06:59 5105 Tren Regio 5105 din Focsani
Putna Marasesti
07:32 5160 Tren Regio 5160 din Focsani
Voetin Zoita Boboc Sihlea Ramnicu Sarat Cotesti Buzau Gugesti
07:44 5055 Tren Regio 5055 din Focsani
Putna Marasesti
08:35 552 Tren InterCity 552 din Focsani
Ploiesti Buzau Bucuresti
08:53 551 Tren InterCity 551 din Focsani
Pascani Bacau Marasesti Adjud Suceava Roman
09:25 382 Tren InterRegio 382 din Focsani
Suceava Roman Pascani Bacau Adjud
09:45 5109 Tren Regio 5109 din Focsani
Putna Marasesti
09:59 1662 Tren InterRegio 1662 din Focsani
Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti
10:20 5119 Tren Regio 5119 din Focsani
Putna Marasesti
10:37 1655 Tren InterRegio 1655 din Focsani
Marasesti Adjud Bacau
11:28 5107 Tren Regio 5107 din Focsani
Ramnicu Sarat Dedulesti Lacu Sarat Filesti Gugesti Buzau Gaiseanca Bentu Zagna Vadeni Voetin Faurei Vizireni Urleasca Baldovinesti Zoita Braila C.A.Roseti Sihlea Traian Sat Boboc Movila Oii Barbosi Ianca Tabarasti Cilibia Galati Ianca Sat Vadeni Baza I.F.F. h Cotesti
12:30 5111 Tren Regio 5111 din Focsani
Putna Marasesti
12:35 1652 Tren InterRegio 1652 din Focsani
Bucuresti Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau
13:32 5110 Tren Regio 5110 din Focsani
Buzau Gugesti Voetin Zoita Boboc Sihlea Ramnicu Sarat Cotesti
14:07 1753 Tren InterRegio 1753 din Focsani
Adjud Suceava Roman Pascani Veresti Bacau Dolhasca Marasesti
14:20 7593 Tren Regio 7593 din Focsani
Cosmesti Hanu Conachi Branistea Filesti Serbanesti Tecuci Liesti Bucesti Galati Vasile Alecsandri Malu Umbraresti Piscu Ivesti Barcea Vames Putna Gral. Eremia Grigorescu Tudor Vladimirescu Independenta
14:50 5108 Tren Regio 5108 din Focsani
Marasesti Putna
15:07 1661 Tren InterRegio 1661 din Focsani
Birnova Barlad Vaslui Iasi Tecuci Crasna Nicolina
16:11 5112 Tren Regio 5112 din Focsani
Ramnicu Sarat Cotesti Buzau Gugesti Voetin Zoita Boboc Sihlea
16:26 1752 Tren InterRegio 1752 din Focsani
Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Crivina Bucuresti
16:33 1763 Tren InterRegio 1763 din Focsani
Buhaiesti Vaslui Iasi Crasna Tecuci Nicolina Birnova Barlad
16:42 5113 5211 Tren Regio 5113 5211 din Focsani
Putna Marasesti
16:50 1764 Tren InterRegio 1764 din Focsani
Sinaia Buzau Mizil Predeal Busteni Brasov Azuga Campina Ploiesti Ramnicu Sarat
17:07 1651 Tren InterRegio 1651 din Focsani
Roman Pascani Veresti Bacau Dolhasca Marasesti Adjud Suceava
17:08 5114 Tren Regio 5114 din Focsani
Buzau Gugesti Voetin Zoita Boboc Sihlea Ramnicu Sarat Cotesti
17:45 5115 Tren Regio 5115 din Focsani
Putna Marasesti
17:54 5206 Tren Regio 5206 din Focsani
Zoita Boboc Sihlea Ramnicu Sarat Cotesti Buzau Gugesti Voetin
18:06 1657 Tren InterRegio 1657 din Focsani
Bacau Roznov Marasesti Adjud Bicaz Piatra Neamt Buhusi
18:21 1664 Tren InterRegio 1664 din Focsani
Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti
18:36 1861 Tren InterRegio 1861 din Focsani
Tecuci Birnova Barlad Buhaiesti Marasesti Vaslui Crasna Iasi Nicolina
19:06 1663 Tren InterRegio 1663 din Focsani
Barlad Buhaiesti Vaslui Iasi Crasna Tecuci Nicolina Birnova
19:29 383 Tren InterRegio 383 din Focsani
Bucuresti Ploiesti Giurgiu Buzau
19:59 553 Tren InterCity 553 din Focsani
Marasesti Adjud Suceava Roman Pascani Bacau
20:11 554 Tren InterCity 554 din Focsani
Ploiesti Buzau Bucuresti
20:19 5011 Tren Regio 5011 din Focsani
Putna Marasesti
20:39 5116 Tren Regio 5116 din Focsani
Boboc Sihlea Ramnicu Sarat Cotesti Buzau Gugesti Voetin Zoita
23:11 1551 Tren InterRegio 1551 din Focsani
Marasesti
Sosiri
Ora Tren De la
00:37 1653 Tren InterRegio 1653 din Focsani
Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Mizil
02:05 1667 Tren InterRegio 1667 din Focsani
Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Mizil
02:10 1862 Tren InterRegio 1862 din Focsani
Barlad Buhaiesti Marasesti Vaslui Crasna Iasi Nicolina Tecuci Birnova
02:36 1755 Tren InterRegio 1755 din Focsani
Bucuresti Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau
02:45 1754 Tren InterRegio 1754 din Focsani
Suceava Roman Pascani Veresti Bacau Dolhasca Marasesti Adjud
03:17 1668 Tren InterRegio 1668 din Focsani
Iasi Tecuci Crasna Nicolina Barlad Vaslui
04:26 1654 Tren InterRegio 1654 din Focsani
Frasin Bacau Marasesti Guramorului Adjud Pojorita Vatra Dornei Iacobeni Mestecanis Suceava Veresti Cimpulung Moldovenesc Roman Dolhasca Cimpulung Est Pascani Vama
04:52 5056 Tren Regio 5056 din Focsani
Putna Marasesti
05:20 5101 Tren Regio 5101 din Focsani
Ramnicu Sarat Cotesti Buzau Gugesti Voetin Zoita Boboc Sihlea
05:43 1550 Tren InterRegio 1550 din Focsani
Marasesti
06:05 1658 Tren InterRegio 1658 din Focsani
Piatra Neamt Buhusi Podoleni Bacau Roznov Marasesti Adjud Bicaz
06:22 5158 Tren Regio 5158 din Focsani
Putna Marasesti Adjud Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna
06:24 5103 Tren Regio 5103 din Focsani
Sihlea Ramnicu Sarat Cotesti Buzau Gugesti Voetin Zoita Boboc
06:59 5105 Tren Regio 5105 din Focsani
Gugesti Zoita Boboc Sihlea Ramnicu Sarat Buzau Cotesti
07:32 5160 Tren Regio 5160 din Focsani
Padureni Putna Putna Marasesti Adjud Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti
07:44 5055 Tren Regio 5055 din Focsani
Sahateni Boboc Buzau Pietroasele Baile Sarata Monteoru Sihlea Ulmeni Cotesti Valea Inotesti Gugesti Mizil Cricov Voetin Ploiesti Tomsani Zoita Ramnicu Sarat
08:35 552 Tren InterCity 552 din Focsani
Adjud Suceava Roman Pascani Bacau Marasesti
08:53 551 Tren InterCity 551 din Focsani
Bucuresti Ploiesti Buzau
09:21 5202 Tren Regio 5202 din Focsani
Asau Goioasa Tarcau Calimanesti Utusoiu h Cornatel Moldova Livezi Caralita Nadejdea Targu Ocna Lunca de Mijloc Urechesti Bilca Dofteana Bacau Borzesti Bacau Comanesti Bolovanis Domnesti Tirg Palanca Ciresoaia Miercurea Ciuc Onesti Ghimes Pufesti Valea Lunca de Sus Saline Viisoara Brusturoasa Padureni Putna Marasesti Mihaileni Trotus Putna Simbrea Siculeni Adjud Caracau h Caiuti
09:25 382 Tren InterRegio 382 din Focsani
Buzau Bucuresti Ploiesti Giurgiu
09:45 5109 Tren Regio 5109 din Focsani
Zoita Boboc Sihlea Ramnicu Sarat Cotesti Buzau Gugesti Voetin
09:59 1662 Tren InterRegio 1662 din Focsani
Barlad Buhaiesti Vaslui Iasi Crasna Tecuci Nicolina Birnova
10:37 1655 Tren InterRegio 1655 din Focsani
Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti
11:28 5107 Tren Regio 5107 din Focsani
Putna Marasesti
12:30 5111 Tren Regio 5111 din Focsani
Cotesti Buzau Gugesti Voetin Zoita Boboc Sihlea Ramnicu Sarat
12:35 1652 Tren InterRegio 1652 din Focsani
Roman Pascani Veresti Bacau Dolhasca Marasesti Adjud Suceava
13:18 7592 Tren Regio 7592 din Focsani
Serbestii Vechi Liesti Bucesti Barbosi Vasile Alecsandri Malu Umbraresti Tecuci Piscu Ivesti Barcea Galati Vames Putna Gral. Eremia Grigorescu Tudor Vladimirescu Sendreni Cosmesti Hanu Conachi Independenta Filesti Serbanesti Branistea
13:32 5110 Tren Regio 5110 din Focsani
Putna Marasesti
14:07 1753 Tren InterRegio 1753 din Focsani
Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Mizil
14:50 5108 Tren Regio 5108 din Focsani
Urleasca Baldovinesti Zoita Braila C.A.Roseti Sihlea Traian Sat Boboc Movila Oii Barbosi Ianca Tabarasti Cilibia Galati Ianca Sat Vadeni Cotesti Ramnicu Sarat Dedulesti Lacu Sarat Filesti Gugesti Buzau Gaiseanca Bentu Zagna Vadeni Voetin Faurei Vizireni
15:07 1661 Tren InterRegio 1661 din Focsani
Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti
16:11 5112 Tren Regio 5112 din Focsani
Putna Marasesti
16:26 1752 Tren InterRegio 1752 din Focsani
Roman Pascani Veresti Bacau Dolhasca Marasesti Adjud Suceava
16:33 1763 Tren InterRegio 1763 din Focsani
Campina Ploiesti Ramnicu Sarat Sinaia Buzau Mizil Predeal Busteni Brasov Azuga
16:42 5113 5211 Tren Regio 5113 5211 din Focsani
Valea Cricov Voetin Mizil Muru Zoita Ploiesti Tomsani Boboc Ramnicu Sarat Sahateni Baile Sarata Monteoru Buzau Pietroasele Ulmeni Cotesti Sihlea Inotesti Gugesti
16:50 1764 Tren InterRegio 1764 din Focsani
Vaslui Iasi Crasna Tecuci Nicolina Birnova Barlad Buhaiesti
17:07 1651 Tren InterRegio 1651 din Focsani
Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Mizil Ploiesti
17:08 5114 Tren Regio 5114 din Focsani
Putna Marasesti
17:45 5115 Tren Regio 5115 din Focsani
Ramnicu Sarat Cotesti Buzau Gugesti Voetin Zoita Boboc Sihlea
17:54 5206 Tren Regio 5206 din Focsani
Marasesti Domnesti Tirg Adjud Pufesti Calimanesti Padureni Putna Onesti Borzesti Bacau Caiuti Putna Cornatel Moldova Bilca Urechesti
18:06 1657 Tren InterRegio 1657 din Focsani
Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Mizil
18:21 1664 Tren InterRegio 1664 din Focsani
Barlad Marasesti Vaslui Iasi Tecuci Crasna Nicolina
18:36 1861 Tren InterRegio 1861 din Focsani
Medgidia Constanta Ramnicu Sarat Buzau Cernavoda Faurei Tandarei Fetesti
19:06 1663 Tren InterRegio 1663 din Focsani
Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Mizil Ploiesti
19:29 383 Tren InterRegio 383 din Focsani
Suceava Roman Pascani Bacau Adjud
19:59 553 Tren InterCity 553 din Focsani
Buzau Bucuresti Ploiesti
20:11 554 Tren InterCity 554 din Focsani
Marasesti Adjud Suceava Roman Pascani Bacau
20:19 5011 Tren Regio 5011 din Focsani
Gugesti Valea Cricov Voetin Mizil Muru Zoita Ploiesti Tomsani Boboc Ramnicu Sarat Sahateni Baile Sarata Monteoru Buzau Pietroasele Ulmeni Cotesti Sihlea Inotesti
20:39 5116 Tren Regio 5116 din Focsani
Putna Marasesti
23:11 1551 Tren InterRegio 1551 din Focsani
Ploiesti Buftea Bucuresti Ramnicu Sarat Mizil Buzau

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!